Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego
Strona główna » Strefa Wystawcy » Zostań Wystawcą Jarmarku!

Zostań Wystawcą Jarmarku!

Pokaż swoje produkty ponad milionowej grupie nabywców z całej Europy

Jarmark Św. Dominika to jedno z największych wydarzeń handlowych w Europie. Każdego roku jarmarkowe uliczki goszczą około 1.5 miliona odwiedzających - potencjalnych nabywców. Część z nich decyduje się na zakupy, część szuka inspiracji i dobrze spędzonego czasu. Wszystkich motywuje ciekawość - tego co można tu kupić, zjeść, zobaczyć lub przeżyć. Za wspaniałą atmosferę dziękują Wystawcom swoją uwagą - znacznie wyższą niż cyfrowym świecie, skupioną na tu i teraz. To najlepszy moment i okazja, by zaprezentować im to, co mamy najlepsze. Jarmark to przestrzeń dla premiery Twojego pomysłu – to Twój czas na spotkania z odwiedzającymi.

Jarmark w liczbach:

Odwiedzających z kraju i zagranicy
Wyświetleń postów o Jarmarku w mediach społecznościowych
Internautów odwiedzających stronę Jarmarku i katalog Wystawców

Wykorzystaj medialność Jarmarku, by budować swoją markę

Dominik to nie tylko tłumy zakupowiczów przeczesujących Gdańskie uliczki. To także, albo przede wszystkim - wydarzenie o ogromnej medialności. Swoje relacje z Jarmarku prezentują ogólnopolskie media, influencerzy o ogromnych zasięgach czy setki tysięcy użytkowników mediów społecznościowych. Chwalą się zdobyczami i pokazują cuda, które mieli okazję zobaczyć. Być może to o Twojej marce opowiedzą przy kolejnej okazji?

Promuj się nie tylko na stoisku 🎉

Jako organizatorzy aktywnie wspieramy zaangażowanych Wystawców w budowaniu ich marek. W końcu pracujemy na nasz wspólny sukces!
Katalog wystawców na stronie
Każdy Wystawca do stoiska otrzymuje miejsce w naszym cyfrowym katalogu na stronie, którą co roku odwiedza ponad ćwierć miliona internautów.

Katalog pomaga odwiedzającym szybko znaleźć stoiska, którymi mogą być zainteresowani.
Relacje w social mediach
Nasi fotografowie i filmowcy nieustannie przeczesują Jarmark w poszukiwaniu interesujących stoisk i produktów. Ich relacje na bieżąco publikujemy i promujemy w naszych mediach społecznościowych.

W 2023 roku nasze posty dotarły do ponad miliona unikalnych użytkowników. Warto się pokazać!
Konkurs o Grand Prix Jarmarku
Jarmarkowe Grand Prix to wyjątkowe wyróżnienie dla najciekawszych Wystawców w danym roku. Jego zdobycie to obietnica wyprzedanych półek - nawet na kilka edycji w przód!

Więcej informacji o konkursie pojawi się na naszej stronie internetowej wkrótce.

Dołącz do grona zadowolonych Wystawców

Od wielu lat nieustannie dbamy o jakość oferty handlowej dostępnej na wydarzeniu. Dziś gdański Jarmark to wielkie święto rzemieślników, artystów i pasjonatów. To przestrzeń dla ciekawych debiutów i cudów! Dla wielu z nich to najważniejsze tygodnie roku, w których sprzedają przygotowywany miesiącami asortyment osobom, ceniącym dzieła rąk i serca. Jeżeli cenisz kontakt z publicznością, tworzysz interesujące i nieszablonowe rzeczy, to jest to miejsce dla Ciebie!
Do nadchodzącej edycji poszukujemy:
  • Rękodzielników, artystów, projektantów - osób i firm tworzących interesujące rzeczy, niedostępne w szerokiej dystrybucji, w szczególności produktów regionalnych, ginących zawodów lub grafiki komputerowej, plakatu, asortymentu vintage oraz w duchu zero waste
  • Producentów rzemieślniczych artykułów spożywczych – regionalnych smakołyków, przetworów
  • Autorów unikatowej kuchni z ciekawymi potrawami świata oraz artykułów wege, produkt lokalny
  • Pasjonatów Kolekcjonerstwa i vintage

Zainteresowała Cię obecność na Jarmarku?

Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych Wystawców, dokonaj zgłoszenia w naszym systemie targowym.
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem Jarmarku Św. Dominika jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.