Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego
Strona główna » Jarmarkowe atrakcje » Poszukiwacz Skarbów – Spływ Rwącą Rzeką

Poszukiwacz Skarbów – Spływ Rwącą Rzeką

Przygoda VR dla całej rodziny

Jak dobrze, że jesteście! Ktoś ukradł cenny skarb i potrzebna jest Wasza pomoc by go odzyskać! Wskakujcie do łodzi, trzymajcie się mocno i wypatrujcie drogocennych kamieni. Ale UWAGA! Czyhać na Was będą istoty i bestie prosto z dżungli. Musicie je przechytrzyć! Powodzenia i uważajcie na siebie!

Poszukiwacz Skarbów - Spływ Rwącą Rzeką to wspaniała przygoda dla całej rodziny. Usytuowany w tematycznym domku symulator wirtualnej rzeczywistości, dzięki okularom VR i ruchomej łodzi symulującej ruch, pozwala doświadczyć prawdziwej wodnej wyprawy przez dżunglę. Łódź zaprojektowano tak, by oddawała rzeczywiste ruchy, dostarczając pasażerom prawdziwych wrażeń - łódź kołysze się na boki, porusza do przodu i do tyłu, a całości towarzyszy doskonały dźwięk, oddający wiernie charakter przygody.
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem Jarmarku Św. Dominika jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.