Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego
Strona główna » Jarmarkowe atrakcje » Poławiacz Bursztynu

Poławiacz Bursztynu

Poszukuj bursztynowych skarbów!

Zapraszamy wszystkich gdańszczan i turystów do wzięcia udziału w jednej z najbardziej uwielbianych atrakcji Jarmarku św. Dominika - "Poławiacz Bursztynu"! Od 27 lipca do 18 sierpnia, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą spróbować swoich sił w poszukiwaniu bursztynowych skarbów.

Zdobądź certyfikat Poławiacza Bursztynu!

W strefie "Poławiacz Bursztynu", zorganizowanej we współpracy ze Związkiem Miast i Gmin Morskich, czekają na Was jantarowe grudki. W specjalnym baseniku wypełnionym wodą i setkami tysięcy małych kamieni, uczestnicy mogą zanurzyć ręce i poszukiwać tych wyjątkowych, złocistych bryłek. To wspaniała rozrywka, która dostarcza mnóstwo radości i satysfakcji, szczególnie najmłodszym uczestnikom.

Po zebraniu bursztynu, każdy uczestnik może zważyć swoje znaleziska i otrzymać certyfikat, który uprawnia do darmowego wejścia do Muzeum Bursztynu. To nie tylko doskonała pamiątka, ale także możliwość zgłębienia wiedzy na temat tego fascynującego kamienia i jego historii.

Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w świecie bursztynu i przeżyć niezapomniane chwile na Jarmarku św. Dominika 2024. Przyjdź i sprawdź, ile bursztynu uda Ci się wyłowić!
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem Jarmarku Św. Dominika jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.