Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego

Mirror Cube

Zanurz się w świecie nieskończoności

Zapraszamy do odkrycia fascynującego świata Mirror Cube - mobilnych pawilonów, które przeniosą Cię w zaczarowany świat sztuki i rozrywki. Inspirując się popularnymi realizacjami artystycznymi, takimi jak Infinity Room, nasze lustrzane przestrzenie zapewniają niezapomniane doznania związane ze sztuką immersyjną.

Poprzez połączenie multimedialnej gry świateł, hipnotyzującej muzyki i unikalnej instalacji luster, Mirror Cube przenosi odwiedzających do świata nieskończoności.

Podczas Jarmarku Św. Dominika, będziesz mógł/a odwiedzić dwie z tych fascynujących przestrzeni:
Przestrzeń BURZA ŚWIETLNA To instalacja o dynamicznym charakterze, w której światła tańczą w rytm muzyki, tworząc niezwykłą atmosferę pełną energii.
Przestrzeń SPACER WŚRÓD GWIAZD Ta refleksyjna i odprężająca instalacja zaprasza do kontemplacji i relaksu. Niska intensywność świateł, płynne przejścia między różnymi efektami oraz stonowany podkład muzyczny tworzą harmonijną przestrzeń do oderwania się od codzienności.
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem Jarmarku Św. Dominika jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.