Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego
Strona główna » Wydarzenia specjalne » Święto Ekonomii Społecznej

Święto Ekonomii Społecznej

Współpraca, zaangażowanie, pozytywna energia!

Już po raz drugi spotkamy się na Skwerze Heweliusza podczas Jarmarku Św. Dominika, w ramach największego wydarzenia sektora ekonomii społecznej na Pomorzu!

Celem Święta Pomorskiej Ekonomii Społecznej jest promocja szeroko rozumianej ekonomii społecznej, która najprościej ujmując, oznacza prowadzenie działalności gospodarczej łączącej cele ekonomiczne (zarobek) i społeczne (pomaga zapobiegać wykluczeniu).

Wydarzenie stanowić będzie znakomitą okazję nie tylko do poznania różnych organizacji z sektora i zaznajomienia się z ich działalnością, ale również bezpośredniego wsparcia.
W ramach Święta, oprócz stoisk wystawienniczych, na których podmioty prezentować będą swoją ofertę i produkty, na odwiedzających czekać będzie jeszcze wiele wspaniałych atrakcji – warsztaty, pokazy, konkursy z nagrodami oraz koncerty na scenie. Prowadzenie wydarzenia zapewniać będzie Maciej Florek - tancerz, choreograf znany m.in. z programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz!

Przyłącz się do nas i odkryj magiczny świat współpracy, zaangażowania i pozytywnej energii! Niech to wydarzenie stanie się nie tylko inspiracją, ale także impulsem do tworzenia pozytywnych zmian w naszej społeczności. Razem możemy osiągnąć wiele! Do zobaczenia na Święcie Pomorskiej Ekonomii Społecznej - miejscu, gdzie spotykają się serca pełne dobroci i współpracy!
Organizator wydarzenia:
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem Jarmarku Św. Dominika jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.