O starcie sprzedaży będziemy informować w komunikatach na stronie, mailowo oraz na naszych mediach społecznościowych.
System rejestracji znajduje się pod adresem: https://jarmarkdominika2025.exposupport.pl/. Jeżeli nie byli Państwo do tej pory wystawcami Jarmarku Św. Dominika lub Jarmarku Bożonarodzeniowego, niezbędne będzie założenie konta w systemie (Rejestracja). Po jego założeniu, należy ponownie zalogować się do systemu i wypełnić Formularz Zgłoszenia Uczestnictwa.
Cennik jest dostępny w zakładce Regulaminy i cenniki
Jeżeli zgłoszenie zostanie zaakceptowane przez Komisję Weryfikacyjną, Organizator przydziela lokalizację i zmienia w systemie status zgłoszenia na „przyjęte do realizacji” – tym samym generowane jest Potwierdzenie Uczestnictwa, które dostępne jest na Państwa koncie w systemie.
Dokument zawiera: wartość zgłoszenia do zapłaty, numer przydzielonego stoiska oraz inne ważne informacje, z którymi należy się zapoznać.
Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie lub o kontakt z Biurem Jarmarku w celu aktualizacji informacji - tel. 727 460 100
Jarmark odbywa się na terenie Śródmieścia i obejmuje następujące strefy i uliczki:
Podczas wypełniania zgłoszenia należy wybrać rodzaj infrastruktury. Rodzaje stoisk przypisane są konkretnym lokalizacjom (ulice, skwery) i strefom (rzemiosło, artyści, art. spożywcze, gastronomia – foodcourt, kolekcjonerzy).
Staramy się uwzględnić Państwa sugestie i preferencje odnośnie lokalizacji i rodzaju stoiska, natomiast ostateczną decyzję podejmuje organizator.
Jeśli mają Państwo sugestie dot. stoiska, prosimy o wpisanie ich w pole „Uwagi do zgłoszenia” w ostatnim kroku Formularza. Prosimy nie zgłaszać indywidualnych życzeń przez telefon.
W strefie Rękodzieło, Rzemiosło i Artyści – artystyczne wyroby własne, malarstwo, wyroby regionalne, dekoracje i ozdoby handmade, ceramika, mydła rzemieślnicze i kosmetyki naturalne, ręcznie szyte zabawki z naturalnych materiałów, odzież artystyczną i własnych projektów galanterię. Wysoko oceniane są wydawnictwa oraz książki dla dzieci i młodzieży. Doceniane są produkty z małych manufaktur oraz towary zgodne z trendem zero waste.
W strefach: Artykuły spożywcze i Gastronomia – unikatowe kuchnie świata, kuchnie lokalne oraz asortyment: ryby, regionalne sery i wędliny, pieczywo i wypieki, zakwasy, nalewki, wyroby czekoladowe i rzemieślnicze słodycze, zioła i przyprawy, kawy z małych palarni, herbaty, produkty naturalne i wegańskie.
Stoiska jednodniowe przewidziane są tylko w strefie dla Kolekcjonerów.
Organizator nie prowadzi sprzedaży stoisk na kilka dni. Na odstępstwa od reguły wymagana jest zgoda Organizatora - prosimy o kontakt z Biurem Jarmarku.
Tak, zgodnie z regulaminem Wystawcy prowadzą sprzedaż przez wszystkie dni trwania Jarmarku.
Zgodnie z Regulaminem, wystawianie ekspozycji poza przestrzeń handlową oraz zastawianie ciągów komunikacyjnych i/lub dróg pożarowych jest zabronione. Organizator przewiduje kary za złamanie zasad Regulaminu.
Strefa dla Kolekcjonerów - nie ma możliwości doprowadzenia prądu do stoisk
Strefy: Rzemiosło, Artyści, Art. Spożywcze – możliwość zamówienia doprowadzenia prądu*:
*Uwaga: wyjątek stanowią lokalizacje stoisk na ul. Tkackiej, Kołodziejskiej, Most Stagiewny, Targ Rybny (przy hotelu Hilton) oraz jedna strona (od ulicy) Podwala Staromiejskiego, gdzie nie będzie możliwości doprowadzenia prądu.
Do każdego stoiska typu drewniany domek zamówienie doprowadzenia prądu jest obligatoryjne.
Strefa Gastronomiczna - minimalne podłączenie prądu to 3kW
Jeśli zapotrzebowanie na energię elektryczną ogranicza się do oświetlenia, zasilenia kasy fiskalnej itp. to wystarczy zasilenie jednofazowe o mocy do 3kW.
Jeśli w domku będą używane dodatkowe urządzenia tj. np. lodówka, czajnik, należy sporządzić listę tych urządzeń, sprawdzić ich zapotrzebowanie na tabliczkach znamionowych lub instrukcji obsługi i podać wartość sumaryczną. Jeśli zapotrzebowanie przekracza 3kW, wtedy konieczne jest zasilanie trójfazowe (siłowe).
W przeważającej większości lokalizacji tak, ale jedynie w ściśle wyznaczonych przez Organizatora godzinach, z uwzględnieniem przepisów, które obowiązują na strefach. Zgodnie z Regulaminem dostawy mogą odbywać się wyłącznie w godzinach przed i po handlu - nie wolno wjeżdżać na teren Jarmarku w godzinach handlu.
Karty wydawane są po dokonaniu 100% wpłaty opłaty eksploatacyjnej oraz kaucji za stoisko.
Wystawca otrzymuje je w dniu wejścia Wystawców w Biurze Obsługi Jarmarku. O lokalizacji Biura poinformujemy w Informacjach Porządkowych wysłanych na adres podany w zgłoszeniu.
Nie, w Biurze Obsługi Jarmarku nie ma dostępnej kasy. Wszystkie opłaty muszą zostać uiszczone przed przyjazdem na Jarmark. Nie ma możliwości zajęcia stoiska bez opłacenia 100% wpłaty opłaty eksploatacyjnej oraz kaucji za stoisko.
Wystawcy będą mieli możliwość opłacenia Karty Abonamentowej na miejsca parkingowe w ściśle określonych miejscach. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie, obowiązuje bezwzględny zakaz parkowania aut przy stoiskach oraz na terenach handlowych. Organizator przewiduje kary za złamanie zasad Regulaminu.
Reklamy w formie koziołków, banerów reklamowych na frontach domków, roll-up'ów, reklam świetlnych, stojaków reklamowych jest stanowczo zabronione. Organizator przewiduje kary za złamanie zasad Regulaminu.
Wyróżnij się! Jarmark, to nie tylko sprzedaż – przygotuj mały warsztat z zakresu swojej branży lub pokazy tworzenia towarów na swoim stoisku.
Pamiętaj o atrakcyjnym asortymencie i ciekawej aranżacji stoiska.
Pozwól się zapamiętać - przygotuj materiały reklamowe o swojej marce. Klienci będą mieli możliwość do Ciebie wrócić przez cały rok!
Tak, prosimy o kontakt z Zespołem Organizacji Jarmarku, w celu omówienia indywidualnych metod promocji Twojej marki i stoiska podczas Jarmarku!
Każda zmiana asortymentu wymaga zgody Organizatora. W przypadku Gastronomii, dotyczy to również zmian cennika.
Tak, za wszystkie sprzedane usługi Organizator wystawia FV VAT, które są dostępne po zalogowaniu się na Państwa koncie w systemie.
Warunki uczestnictwa w strefie gastronomicznej są dostępne w zakładce Regulaminy i cenniki
Na Jarmark można zgłaszać kandydaturę (poprzez wypełnienie zgłoszenia) od chwili otwarcia systemu sprzedaży – aż do sprzedania wszystkich stoisk.
Po akceptacji przez Komisję Weryfikacyjną, Organizator przydziela lokalizację i zmienia w systemie status zgłoszenia na „przyjęte do realizacji” – tym samym generowane jest Potwierdzenie Uczestnictwa dostępne dla Wystawcy w systemie sprzedaży.
Dokument zawiera: wartość zgłoszenia do zapłaty, numer przydzielonego stoiska oraz inne ważne informacje, z którymi należy się zapoznać.
Każda zmiana lokalizacji wymaga zgody Organizatora.