SZANOWNI MIESZKAŃCY! 

Informujemy, że w dniach 24.07–15.08. odbędzie się 761. Jarmark św. Dominika. Wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co wiąże się również z koniecznymi zmianami w organizacji ruchu. Stopniowo wprowadzane są liczne działania, które mają zminimalizować logistyczne niedogodności, które mogą nas spotkać. Poniżej przedstawiamy plan zmian, który będzie obowiązywać w najbliższym czasie. 

W CZYM MOŻEMY PAŃSTWU POMÓC? 

Chcąc pozostać z Państwem w bezpośrednim kontakcie, zapraszamy do przesyłania wszelkich uwag czy pytań do Gdańskiego Centrum Kontaktu - tel. 58 52 44 500 | kontakt@gdansk.gda.pl. Będziemy wdzięczni za Państwa sugestie związane z organizacją Jarmarku. 

W przypadku zagrożeń życia czy zdrowia prosimy o niezwłoczny kontakt z numerem alarmowym 112 lub 986 (Straż Miejska).

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO! 

W związku z pandemią COVID-19, tak jak i w zeszłym roku, wprowadziliśmy szereg zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas Jarmarku. Na bieżąco śledzimy i monitorujemy sytuację oraz aktualne wytyczne Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W celu zapoznania się z działaniami, które podjęliśmy, aby wydarzenie było w pełni bezpieczne zapraszamy na stronę www.jarmarkswdominika.pl/bezpieczenstwo.

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO ZWIĄZANE Z JARMARKIEM ŚW. DOMINIKA OBOWIĄZYWAĆ BĘDĄ W OKRESIE: 12.07.2021–29.08.2021
Parking przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców będzie mieścił się na ul. Lawendowej (parking społecznie odpowiedzialny). Po odbiór kart parkingowych upoważniających do parkowania w tych miejscach zapraszamy do Biura Organizatora Jarmarku (MTG SA), zlokalizowanego na placu przed kościołem św. Dominika, przy ul. Szklary. Biuro Organizatora będzie czynne codziennie w godzinach 09:30-13:30.

Wszystkie ulice objęte handlem znajdować się będą w strefie zakazu ruchu w godzinach 10.00-20.00.
W pozostałych godzinach wjazd możliwy jest dla posiadaczy identyfikatorów IGM wydanego przez GZDiZ. Informacje na temat odbioru identyfikatorów znajdują się na stronie www.gzdiz.gda.pl.

Dodatkowo przypominamy o zmianach obowiązujących w okresie od 28 czerwca do 31 sierpnia:
ORGANIZACJA RUCHU

Mapa do pobrania (pdf)

MAPA JARMARKU
 
Mapa do pobrania (pdf)
 

ULOTKA DLA MIESZKAŃCÓW DO POBRANIA (pdf)