Szanowni Państwo! 
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W JARMARKU ŚW. DOMINIKA 2021 W GDAŃSKU!

Tegoroczna edycja odbędzie się w podobnej formule organizacyjnej jak w 2020 roku (m.in. utrzymanie jednostronnego ustawienia stoisk). Planujemy jednocześnie pewne zmiany m.in. wyłączenie z handlu Targu Węglowego (prace remontowe), jak również wprowadzenie nowych lokalizacji tj. ul. Podmłyńska /rzemiosło-kramy/, Plac Heweliusza /art. spożywcze, rzemiosło, gastronomia/, ul. Szafarnia /art. spożywcze i rzemiosło/, Szeroka /pierwszy odcinek od ul. Węglarskiej i Złotników/ Skwer przy Akademii Muzycznej oraz dla kolekcjonerów - ul. Łąkowa (od ul. Długie Ogrody). 

LOKALIZACJE  STOISK – jarmarkowe uliczki 
/informacja na dzień  26.05 - mogą nastąpić zmiany o których będziemy informować na bieżąco/ 

RZEMIOSŁO I RĘKODZIEŁO, ARTYŚCI - Tkacka, Kołodziejska, Węglarska, Pańska, Podmłyńska, Skwer Heweliusza, Św. Ducha, Grobla I, Grobla III, Szeroka, Straganiarska, Rybackie Pobrzeże, Długie Pobrzeże, Zielony Most, Stągiewna (w ograniczonym zakresie, z uwagi na prace budowlane), Szafarnia, Skwer Łąkowa Łąka
ARTYKUŁY SPOŻYWCZE - Szeroka, Grobla IV, Szafarnia, Skwer Heweliusza
GASTRONOMIA /FOOD COURT - Park Świętopełka, Szeroka, Grobla II, Targ Rybny, Ołowianka, Skwer Łąkowa Łąka, Skwer Heweliusza
KOLEKCJONERZY - Długie Ogrody, Łąkowa

Zapraszamy do rejestracji i złożenia zamówienia.
Poniżej instrukcja, jak zostać uczestnikiem Jarmarku. 


ETAP I - REJESTRACJA i LOGOWANIE w systemie
ZALOGUJ SIĘ! dla stałych wystawców - uczestników poprzednich Jarmarków,  prosimy o zalogowanie się na swoje konto (używając loginu i hasła podanego podczas rejestracji).

ZAREJESTRUJ SIĘ! dla nowych wystawców -  zainteresowanych udziałem zapraszamy do założenia konta i zarejestrowania się w systemie  (dotyczy zarówno firm jak i osób fizycznych – artystów oraz kolekcjonerów).

ETAP II - ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA – OFERTY PRZEZ WYSTAWCĘ 
 1. Wszystkie operacje związane z rezerwacją stoiska, potwierdzeniem uczestnictwa, zamówieniem wyposażenia, wystawianiem faktur będą realizowane wyłączenie za pośrednictwem systemu rejestracji zgłoszeń. 
 2. Pierwszeństwo rezerwacji miejsc przysługuje uczestnikom ubiegłorocznego Jarmarku św. Dominika. Dla Wystawców z 2020 roku termin rezerwacji lokalizacji upływa 9.06.2021r.
 3. Uczestnicy Jarmarku z 2019 roku i nowi klienci mogą jednocześnie składać zamówienia, które będą rozpatrzone po 9.06. 2021
 4. Wszystkim chętnym stoiska zostaną przydzielone w miarę posiadanych możliwości – prosimy o wskazanie Państwa preferencji dotyczących ewentualnej lokalizacji w zgłoszeniu.
 5. Przyjmowanie zamówień na Jarmark św. Dominika 2021 trwa do momentu sprzedania wszystkich stoisk. 
 6. Jednocześnie informujemy, że uruchomienie procedury rejestracji i przyjmowania zgłoszeń nie jest jednoznaczne z ostateczną decyzją o organizacji Jarmarku, z uwagi na ryzyko występowania ewentualnych ograniczeń wynikających z sytuacji epidemiologicznej w Polsce. 
ETAP III – PRZYDZIAŁ MIEJSCA I ZAWARCIE UMOWY
 1. O przyjęciu zamówienia i przydziale miejsca decyduje rodzaj asortymentu, oryginalność oferty oraz dostępność powierzchni i infrastruktury.  Organizator przydzieli miejsce o powierzchni i lokalizacji zgodnej z zakresem tematycznym danej ulicy i w miarę możliwości zgodnej z życzeniami Klienta.
 2. Informujemy, że organizator zastrzega sobie prawo zmiany lokalizacji stoiska lub nieprzyjęcia rezerwacji z przyczyn organizacyjnych i technicznych, a także ma prawo nieprzyjęcia oferty uczestnictwa bez podania przyczyn zgodnie z Regulaminem dla Uczestników targowiska miejskiego - Jarmarku św. Dominika.
 3. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestnika do określonej grupy klientów podejmuje organizator.
 4. Zawarcie umowy następuje po otrzymaniu przez Państwa potwierdzenia zgłoszenia uczestnictwa i  terminowym uregulowaniu wpłat – i to w tym momencie ZOSTAJĄ PAŃSTWO UCZESTNIKIEM JARMARKU ŚW. DOMINIKA! Gratulujemy!
 5. Zasady płatności  a/ Strefa Handlowa - rzemiosło i artyści, kolekcjonerzy, art. spożywcze br 
  Płatność za stoisko realizowana jest w dwóch ratach:br
  - 50% opłaty eksploatacyjnej w ciągu 7 dni od daty otrzymania POTWIERDZENIA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA, br
  - drugie 50% opłaty do 9 lipca 2021r.br
  b/ Strefa Gastronomiczna (food court) br
  -  opłata za stoisko, w tym za usługi dodatkowe - płatność 100% w ciągu 7 dni od otrzymania POTWIERDZENIA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA  br
  - rozliczenie na zasadach czynszu obrotowego (10% przychodu netto kontrahenta - plus należny podatek VAT) br
  - opłata za zużycie prądu wg licznika br
Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące zasad udziału w JARMARKU ŚW. DOMINIKA, znajdują się w Regulaminie MTG SA dla Uczestników Targowiska Miejskiego – JD 2021, do zapoznania z którym zapraszamy. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu z zespołem Jarmarku /zakładka kontakt/ 

Do zobaczenia!