Image

#Dawniej spotyka się z #Teraz - Jarmark św. Dominika 2021

#LatoSięOdbędzie, a w Gdańsku trudno wyobrazić sobie lato bez Jarmarku Świętego Dominika! Niezmiennie w wakacje, niezmiennie przez 3 tygodnie, w samym sercu ponad tysiącletniego miasta odbędzie się jedna z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym.

Bezpieczeństwo gości Jarmarku Św. Dominika jest sprawą nadrzędną. Międzynarodowe Targi Gdańskie SA jako organizator Jarmarku  gwarantuje, podobnie jak w roku ubiegłym, wdrożenie wszystkich niezbędnych procedur związanych z tego typu wydarzeniami w plenerze.

24 lipca – 15 sierpnia

Do końca maja zostanie uruchomiony system rejestracji zgłoszeń do uczestnictwa w Jarmarku Św. Dominika.   Dla wielu wystawców i działających w Gdańsku podmiotów Jarmark jest szansą na powrót do normalności, ale też ma wpływ na wzrost gospodarczy i poziom zatrudnienia w regionie, co  bezpośrednio przekłada się  na poprawę jakości życia mieszkańców.

W tym sezonie będą obowiązywały zasady organizacji wydarzeń podobne jak w ubiegłym roku. W związku z tym wydarzenia kulturalne, w tym koncerty będą miały charakter kameralny.  

To wydarzenie dla wszystkich – małych i dużych, tych, którzy lubią spokojny, familijny czy aktywny sposób spędzenia czasu. Kolory życia obrazują różnorodność i odcienie atrakcji, które zaproponuje Jarmark. Nowa kolorystyka w logotypie Jarmarku Świętego Dominika symbolizuje odcienie bałtyckiego bursztynu, którego bogactwo będzie można podziwiać w nowo otwartym Muzeum Bursztynu w Wielkim Młynie.

Do zobaczenia na Jarmarku Świętego Dominika, gdzie #Dawniej spotyka się z #Teraz, a Ty możesz poznać #WszystkieKoloryŻycia.

Bądź na bieżąco na Facebooku