Plenerowy punkt szczepień przeciwko COVID-19 w Gdańsku działa dalej!

2500 osób zaszczepionych podczas Jarmarku św. Dominika. Plenerowy punkt szczepień przeciwko COVID-19 w Gdańsku działa dalej!

Czytaj więcej

Skarby z Jarmarku wyślij Paczkomatem InPost

Wysyłka Jarmarkowych skarbów bezpośrednio do domu? Dzięki InPost to możliwe! I to for free! Becenny skarb, bez ceny przesyłka!
 

Czytaj więcej

Smakołyk po szczepieniu na Jarmarku św. Dominika? Daj się zaprosić na pyszne co nieco!

Prawie 900 osób skorzystało w ciągu 9 dni z plenerowego punktu szczepień, który działa od pierwszego dnia Jarmarku św. Dominika. Od dziś do certyfikatu potwierdzającego szczepienie dodawany będzie bon na smakołyk lub napój. 

Czytaj więcej

Drugi weekend Jarmarku św. Dominika przed nami!

Pod znakiem różnorodności barw, smaków, wydarzeń kulturalnych i atrakcji dla najmłodszych mija Jarmark św. Dominika. Za nami pierwszy tydzień sięgającej tradycją do 1260 roku, jednej z największych imprez plenerowych handlowo-rozrywkowych w Europie, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością i ściąga do Gdańska turystów z Polski i zagranicy. 

Czytaj więcej

761. Jarmark św. Dominika już od soboty w Gdańsku!

Niezmiennie w wakacje, niezmiennie przez 3 tygodnie, w samym sercu miasta odbędzie się jedna z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym z 761 letnią tradycją. Już jutro w Gdańsku rozpocznie się Jarmark świętego Dominika, który potrwa do 15 sierpnia. 

Czytaj więcej