761. Jarmark św. Dominika już od soboty w Gdańsku!

Niezmiennie w wakacje, niezmiennie przez 3 tygodnie, w samym sercu miasta odbędzie się jedna z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym z 761 letnią tradycją. Już jutro w Gdańsku rozpocznie się Jarmark świętego Dominika, który potrwa do 15 sierpnia. 

Czytaj więcej

Szczepimy się na Jarmarku św. Dominika!

Bez wcześniejszych zapisów i wyznaczania terminów. Przez 3 tygodnie trwania Jarmarku św. Dominika będzie możliwość wyboru i zaszczepienia się  przeciwko COVID-19 w Plenerowym Punkcie Szczepień w Gdańsku. 

Czytaj więcej

Zmiany w organizacji ruchu w związku z Jarmarkiem św. Dominika

Od poniedziałku 12 lipca w Śródmieściu Gdańska zaczną obowiązywać zmiany w organizacji ruchu, związane z Jarmarkiem Św. Dominika. Będą one funkcjonować do 24 sierpnia. Tegoroczna 761. edycja Jarmarku Św. Dominika potrwa od 24 lipca do 15 sierpnia. Jednak z wyprzedzeniem wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na ulicach, na których odbywać się będzie Jarmark. 

Czytaj więcej

Nowość - Kolorowe Przystanki Jarmarku

Podczas tegorocznego Jarmarku św. Dominika każdy znajdzie coś dla siebie. Tematyczne uliczki i przystanki dedykowane są dla tych, którzy chcą czerpać z życia jak najwięcej. Pięć Przystanków i dwie Uliczki, a każde z tych miejsc inne!

Czytaj więcej

Jarmark św. Dominika już wkrótce. Nowe odcienie wydarzenia!

Niezmiennie w wakacje, niezmiennie przez 3 tygodnie, w samym sercu miasta odbędzie się jedna z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym z 761 letnią tradycją. Jarmark świętego Dominika rozpocznie się w Gdańsku w sobotę 24 lipca i potrwa do 15 sierpnia. 

Czytaj więcej