Logo Jarmarku Bożonarodzeniowego
764. Jarmark św. Dominika w Gdańsku

Witajcie na Gdańskim Festiwalu Cudów! 🎉

764. Jarmark Św. Dominika w Gdańsku
📍Gdańsk
📅 27 lipca - 18 sierpnia 2024 r.
Jarmark św. Dominika to jedno z najważniejszych letnich wydarzeń na świeżym powietrzu w Europie. Tu się kupuje, targuje, poszukuje skarbów i znajduje piękne kadry do pamiątkowych fotografii. Wokół słychać różne języki, mieszają się tradycje i obyczaje. Jest gwarnie i barwnie, prawie wszędzie coś się dzieje. Oto gdański festiwal cudów!
Śledź nasz festiwal w mediach społecznościowych:
📍Gdańsk
📅 27 lipca - 18 sierpnia 2024 r.
Jarmark Św. Dominika to jedno z najważniejszych letnich wydarzeń na powietrzu w Europie. Tu się kupuje, targuje, poszukuje skarbów i znajduje piękne kadry do pamiątkowych fotografii. Wokół słychać różne języki, mieszają się tradycje i obyczaje. Jest gwarnie i barwnie, prawie wszędzie coś się dzieje. Oto słynny na cały świat Jarmark św. Dominika!
Śledź Jarmark w mediach społecznościowych:
Najważniejsze informacje:

Co u nas słychać?

19 lipca, 2024

Zatrzymaj się na Jarmarku św. Dominika. Festiwal cudów rusza za tydzień

Jarmark św. Dominika 2024 będzie czarował festiwalową atmosferą, strefami handlu i gastronomi, wplecione zostaną w niego elementy zaskoczenia, wartości edukacyjne i kulturalne, jak i różnorodne wydarzenia, podczas których każdy znajdzie coś interesującego. Festiwal Cudów wystartuje w Gdańsku 27 lipca i potrwa do 18 sierpnia. Na ulicach Starego Miasta znajdzie się 613 kupców, nie zabraknie nowości.
Czytaj dalej
15 marca, 2024

Jarmark św. Dominika w Gdańsku wśród najlepszych w Europie według Forbesa

Jarmark św. Dominika w Gdańsku to Top 10 najfajniejszych wydarzeń w Europie, które odbędą się w 2024 roku. Ranking stworzony został na podstawie opinii ekspertów ds. podróży opublikował Forbes.
Czytaj dalej
21 czerwca, 2024

Letnia organizacja ruchu w Śródmieściu

Jak co roku w Śródmieściu Gdańska wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Zaczną obowiązywać od poniedziałku 24 czerwca i potrwają do niedzieli 1 września. Pierwsza faza wynika z letniej organizacji ruchu, druga, obowiązująca od 15 lipca, ma związek z Jarmarkiem Św. Dominika.
Czytaj dalej
14 maja, 2024

Zapraszamy na spotkanie mieszkańców Śródmieścia

Jako organizatorzy Jarmarku św. Dominika serdecznie zapraszamy mieszkańców Śródmieścia na spotkanie dotyczące omówienia planów tegorocznej edycji wydarzenia.
Czytaj dalej
29 kwietnia, 2024

To będzie czas cudownych przeżyć w sercu Gdańska!

Rozpoczęło się odliczanie do Jarmarku św. Dominika 2024.  Festiwal cudownych przeżyć w samym sercu Gdańska potrwa tradycyjnie trzy tygodnie. Już teraz warto zarezerwować czas, aby stać się częścią jednego z największych europejskich letnich wydarzeń na świeżym powietrzu. Czekamy również na wystawców, którzy mogą rejestrować się za pośrednictwem odświeżonej strony jarmarkswdominika.pl.
Czytaj dalej
22 marca, 2024

Nowe ławki na Skwerze Heweliusza od Jarmarku św. Dominika

Jarmark św. Dominika to nie tylko trzy letnie tygodnie kulturalno-targowego festiwalu. Organizatorzy jarmarku, wspólnie z menadżerem Śródmieścia rozpoczęli działania na rzecz mieszkańców, którzy są sąsiadami wydarzenia. Pierwszy krokiem stała się wymiana części ławek na Skwerze Heweliusza.
Czytaj dalej
1 lutego, 2024

Ogłaszamy daty Jarmarków do 2030 roku!

Zatwierdziliśmy terminy Jarmarków Św. Dominika do 2030 roku. Sprawdź, kiedy będzie odbywało się wydarzenie w nadchodzących latach
Czytaj dalej
Prowadzisz ciekawy biznes?

Zostań Wystawcą Jarmarku!

Dołącz do nas i zaprezentuj swoje cuda ponad milionowej publiczności! Rejestracja trwa!
Międzynarodowe Targi Gdańskie – AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Organizatorem Jarmarku Św. Dominika jest AMBEREXPO - jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym: targów, wystaw, kongresów, konferencji, eventów, jarmarków, imprez plenerowych.